mixxt

Sign up here for free!

Welcome to mixxt!

CS: Haziran 2017 arasında 13 için en iyi 1 Dünya Sıralaması GO.

csgoreviews

CS: Haziran 2017 arasında 13 için en iyi 1 Dünya Sıralaması GO.


CS: GO her zaman farklı etkinliklerle etkinliğin sonuçları diğerinden daha saymak hangi bağlamını yargılamak zorluğunu katılıyor pek çok takımla dünya sıralamasının sürekli güncellenen ve tutarlı seti için mücadele etmektedir. Aksine ayrıntılı puanlama sistemi çeşit inşa ve kaç puan alacağı tahsisi görevi içine benim uzmanlık yerleştirmek yerine, onun yerine kendi analize göre, orada takımların her birinin son form üzerinde geriye bakıp belirledik ve benim küresel üst 10 takım yer alıyor sezgi.

Çevrim sonuçları Ben dikkate almak sadece olanlardır. O dönemin başında olanlar daha yeni turnuva sonuçlarına aksine, biraz daha az ağırlıklı edilir Genel olarak, ben,cs go rulet  yaklaşık üç aylık bir aralık boyunca bir takımın sonuçlarını düşünün. Cilası, tutarlılık, şimdiki şekil ve karşılaştığı rakipler tüm faktörler kadar tartılarak kabul edilecektir.

Biz EPL S5 Finallerine yaşadım sıralamasında son baskısında beri.

Haziran 2017 arasında 13 için en iyi 1 Dünya Sıralaması GO: Bunlar benim CS vardır.

1. faze (NiKo, yağmur, kioShiMa, Allu ve karrigan) [+ 2]
Son formu:

StarSeries S3 (1)

IEM XII Sidney (2)

Her zaman en azından ilk dört yerleştirmede astralis inanılmaz tutarlılık koyunda şaşırtmışa tutulur ve Sydney SK'nın kazanmak anahtar vesilelerle astralis üstesinden zaten olmasına rağmen,en iyi cs go jackpot  onlara bir süre daha tahtını yalanladı, ama hiçbir şey geri şimdi Niko ve şirket tutabilir. Astralis en kupa artık kitaplarda vardır ve her iki takım Astralis son baskısında beri daha yüksek için binaların ekleyemedi sağlanması EPL finale cevapsız.

SK kadar iyi olmuştur, onlar StarSeries başka üst Dallas bitirmek ve böylece geri çekmenin en kazanmak IEM Sydney daha önemli bir olayı kapmak için başarısız ve onların finalisti Avustralya'da yerleştirerek kurşun içine biraz koydu. İki BO3 serisi de bir sürü için Astralis sayım üzerinde kazanır. Şaşırtmışa kurşun büyük bir değil ve birçok olaylar en katılmak üzere özellikle SK seti ile, yaklaşıyor, majör içine başlığı numara için yarış çok açık.

Tarihte ilk defa, tamamen uluslararası bir ekip numaralı sırada yer alıyor.cs go rulet bahis geçen yılın sonlarına kadar kadrolarına ve play-off bittikten onların eksikliğini ne kadar ödendi göreli bir büst, olmuştu şaşırtmışa tarafı için oldukça yolculuk.

CommentsComments

No comments yet

Sign in here

Not a member of this network?

Alternative logins

You can use an account of a third party.

About this blog

csgoreviews

About the author

jerry john
jerry john
 • Member since: 18/04/2017
 • Posts written: 5
 • Received comments: 0
 • Comments written: 0
 • Latest post: 16/06/2017

Recent blog posts

Network details

 • Search for:

 • Network name

  Online game
  Online game

 • Your host is

  douya Piaoxue

 • Created on

  08/03/2013

 • Members

  790

 • Language

  English